گزارشی از فیلم تخریبی و توهین آمیز آرماگدون 4 (پخش از شبکه خبر صداوسیما)

 

به نام خداوند بخشنده مهربان

آرماگدون 4

چهل و پنجمین تهاجم روحانیت تندرو ایران به استاد ایلیا

این تهاجم، مدت کوتاهی بعد از تهاجم سازمان تبلیغات اسلامی، در نمایشگاه بین المللی جنگ نرم انجام شده و در قالب فیلمی به نام آرماگدون 4 (نبرد آخر زمان؛ نبرد جهانی و نهایی خیر و شر از دیدگاه مسیحیان و یهودیان) صورت می گیرد.

این فیلم با تخریب و دروغگویی صریح دربارۀ استاد ایلیا آغاز شده و بعد از استاد ایلیا به پائولوکوئیلو می پردازد. در دهها کتاب و مقاله ای که طی سالهای اخیر با حمایت سازمان تبلیغات اسلامی و روحانیت تندرو قم منتشر شده است، طبق یک استراتژی مشخص، غالباً استاد ایلیا در مقایسه با دالایی لاما، لوتر، راما کریشنا و حتی مثال های متناقضی نظیر مارکس قرار گرفته است اما در فیلم آرماگدون 4 تلاش شده است تا استاد ایلیا از طریق مقایسه با پائولو کوئیلو به صحیونیزم بین الملل! پیوند بخورد؛ چیزی که بعضی از مسئولین جمهوری اسلامی ایران از آن با عنوان ارتش ایلیایی (ارتش سینایی) یاد می کنند. در فیلم آرماگدون 4، دربارۀ پائولوکوئیلو معلم و نویسندۀ مشهور جهانی گفته می شود که او فاسدالاخلاق بوده، شیطان پرست است، صحیونیست و معتاد است و ... در این میان، فیلم به شیمون پرز (نخست وزیر سابق اسرائیل و رئیس جمهور فعلی اسرائیل و از بنیانگذاران صحیونیزم جدید) و جنبش های بین المللی راجنیشیزم و اکنکار هم می پردازد. در صحنه ای از فیلم شیمون پرز از پائولو کوئیلو تشکر می کند و همین بعنوان سند صحیونیست بودن پائولو کوئیلو به بیننده عرضه می شود!

بعد از آن، طراحان مجموعه سعی کرده اند با اضافه کردن قسمتی دربارۀ شیطان پرستی (بعنوان شاخص ترین جنبۀ یهودیت!! اولین دین رسمی خداپرستی و یگانه پرستی) ذهن بینندگان را به سمت و سوی پروژۀ مورد نظر خود سوق دهند. در این قسمت، فیلم تأکید دارد که رؤسای جمهور آمریکا (و من جمله بوش و اوباما) وزیر امور خارجه آن، رؤسای جمهور اروپا و حتی پاپ (رهبر مذهبی مسیحیان کاتولیک جهان) شیطان پرست!!! می باشند.

از دیگر نکات جالب فیلم آرماگدون 4 (آنارشیست معنوی) آن است که متن سناریویی که دربارۀ استاد ایلیا بیان می شود، همان متن معروفی است که دو سال قبل، با حمایت روزنامۀ جمهوری اسلامی ایران و کیهان به سایر حوزه های رسانه ای منعکس شده بود و نویسندۀ این چند جمله که تراکم دروغ های آن، انسان را به تعجبی عمیق وامی دارد، معروف ترین بازجوی دایره مذاهب (بخش امنیتی برخورد با ادیان و مذاهب) است که اکثر رسانه ها و شخصیتهای مطرح فکری با روش های دروغگویی و تحریف تیم بازجویی او آشنایی دارند.

گفتنی است کتاب «و نه راه گمراهان» که پیش از این توسط اعضایی از انجمن متفکران و محققان ایران (ام و ما) نوشته شده است، با استناد به اسناد معتبر و شواهد زنده نشان می دهد که طی چهار پنج سال گذشته دایره مذاهب بیش از 720 دروغ و تحریف دربارۀ استاد ایلیا از رسانه های مختلف منتشر کرده است؛ در این کتاب اسناد و شواهد و دلایل این 720 دروغ، به روشنی بیان شده است. قابل ذکر است که فیلم آرماگدون 4، چهار مرتبه از صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد. مهمترین و بزرگترین ادعایی که در این فیلم مطرح شده این است که استاد ایلیا در گذشته ادعای خدایی کرده است؛ ادعایی که همراه با سایر شایعات، دهها مرتبه در سخنرانی های بزرگ و کوچک و آخرین بار در سخنرانی سالن افراسیابی (استادیوم شیرودی) توسط خود استاد مردود اعلام شد. لازم به توضیح است که در حال حاضر استاد ایلیا، آزاد بوده و بعنوان مسئول انجمن متفکران و محققان ایران، به آموزش و تربیت مدرسان تفکر متعالی و نظریه های بنیادی اشتغال دارد.

 

دکتر پریس کی نژاد

 

عضو مرکزی انجمن متفکران و محققان ایران

                                                                                                            عضو تحریریۀ نشریات تخصصی تفکر و مدیریت در ایران

                                                                                                           (نشریات تفکر متعالی، حرکت دهندگان، علم موفقیت و ...)

ضمیمه:

موضوع اصلی دیگر قسمتهای سریال تلویزیونی آرماگدون (نبرد آخرزمان) به این شرح است: پلورالیزم رسانه ای ، شبکه های ماهواره ای، BBC، VOA (وابسته به صحیونیزم و بهائیت ...) ، جنگ سرد دیجیتالی (فاسد بودن و صهیونی بودن فیس بوک، مایکروسافت ... و کلاً اینترنت) بازخوانی تاریخ سینمای ایران (ریشه در فراماسونری و صهیونیسم ...)، فرقه های صهیونی و تروریستهای کودتاچی (خیانت ها و ضربه های بهائیت و تلاش برای تسخیر ایران)، درویشان سکولار، عرفانهای نوظهور (مزدور و فاسد ... بودن دالایی لاما، سای بابا، اشو، کریشنا مورتی ... اکنکار، TSM ... و صهیونی بودن آنها) ، معنویت آنارشیستی (ایلیا رام الله گمراه کنندۀ جوانان، پائولو کوئیلو فاسد، کافر، مشرک و صهیونیست، و شیطان پرست بودن رؤسای جمهور آمریکا و اروپا و حتی رهبر مسیحیان جهان)

http://ayahra.org/index.php?option=com_content&task=view&id=2418&Itemid=1

 

 

   ایلیا – ایلیا رام الله – ایلیا میم – پیمان فتاحی – جمعیت ال یاسین– الیاس رام الله – فتاحی – ال یاسین – استاد ایلیا – ضد فرقه – ایلیا میم رام الله –

 

 

سازمان تبلیغات اسلامی - نمایشگاه - جنگ نرم - فیلم - نبرد - آخر زمان -  خیر و شر - مسیحیان – یهودیان -  تخریب –پائولوکوئیلو - کتاب - مقاله -  جمهوری اسلامی - شیطان پرست –رئیس جمهور آمریکا - بوش – اوباما - وزیر امور خارجه - اروپا - روزنامه - جمهوری اسلامی ایران - کیهان - بازجو- امنیتی - ادیان – مذاهب- تحریف - تیم بازجو- اسناد معتبر - صداوسیما - پلورالیزم - شبکه - ماهواره – BBC - VOA - بهائیت - جنگ سرد - دیجیتالی - فاسد - فیس بوک - مایکروسافت – اینترنت - تاریخ – سینما- فراماسون - فرقه – تروریست – کودتا – درویشان – سکولار - عرفانهای نوظهور 

 

 

/ 0 نظر / 9 بازدید